Милен Манев поема поста CEO на Re:Benefit, с фокус върху международната експанзия на компанията
Милен Манев е новият изпълнителен шеф на Re:Benefit – водещата платформа за гъвкави придобивки в България. Пет години откакто съосновава компанията той застава отпред на сегашния управнически екип с ясната цел да форсира интернационалното разгръщане на компанията и да затвърди позициите ѝ на основен състезател на пазара на HR технологии.
Съоснователят, Георги Георгиев , като член на борда на шефовете ще се концентрира върху интернационалната агресия и стратегическите партньорства, а Петя Динолова ще продължи да извършва ролята на General Manager.
Назначението идва в миг, в който Re:Benefit към този момент оперира сполучливо на няколко интернационалните пазара и обслужва над 250 компании и над 20 000 чиновници. Компанията уголемява портофлиото си от артикули с платформата за отстъпки Re:Club която се предлага като B2B и B2C решение и е софтуерен сътрудник на водещи международни компании които желаят да развият своето наличие в областта на Future of Work.
Съоснователят, Георги Георгиев , като член на борда на шефовете ще се концентрира върху интернационалната агресия и стратегическите партньорства, а Петя Динолова ще продължи да извършва ролята на General Manager.
Назначението идва в миг, в който Re:Benefit към този момент оперира сполучливо на няколко интернационалните пазара и обслужва над 250 компании и над 20 000 чиновници. Компанията уголемява портофлиото си от артикули с платформата за отстъпки Re:Club която се предлага като B2B и B2C решение и е софтуерен сътрудник на водещи международни компании които желаят да развият своето наличие в областта на Future of Work.
Източник: manager.bg
КОМЕНТАРИ




