МИЛАНО (AP) — Ювентус беше изгонен от терена в неделя,

...

Ювентус се подиграва на терена, тъй като мизерната серия продължава с равенство 0-0. Интер приема Наполи по-късно

МИЛАНО (AP) — Ювентус беше изпъден от терена в неделя, защото мизерната му серия продължи с тъждество 0-0 вкъщи против Дженоа в Серия А.

Ювентус, който удари два пъти вратата, също изгони Душан Влахович в добавеното време. Нападателят получи картон за противоречие, само че гневно продължи митингите си и му беше показан втори жълт картон.

Отборът на Масимилиано Алегри завоюва единствено един от последните си осем мача, с цел да изостане с 16 точки зад избягалия водач в лигата Интер Милано пред Милан мачът на нерадзурите против защитаващия купата си Наполи по-късно.

Ювентус се изравни с втория Милан, който ще се опита да остави сложна седмица зад тила си, когато гостува на Хелас Верона, застрашен от изпадане.

Във вторник офисите на Милан бяха нападнати от полицията като част от следствие на италианските прокурори за продажбата на седемкратния европейски първенец.

Беше криво-ляво първо полувреме в Торино и имаше звук насмешки от почитатели на Ювентус на полувремето,...