МИЛАНО (AP) — Все по-вероятно е Интер Милано да си

...

Милан завърши наравно срещу Сасуоло, за да остави Интер вероятно да спечели титлата в Серия А в дербито от следващия кръг

МИЛАНО (AP) — Все по-вероятно е Интер Милано да си обезпечи купата в Серия А в идващия дерби мач против Милан кръг, откакто " росонерите " приключиха наедно 3-3 против застрашения от изпадане Сасуоло в неделя.

Вторият Милан, който отвърна с 3-1 надолу, остана на 13 точки зад Интер и в случай че Нерадзури победиха закъсалия Каляри, ще им би трябвало единствено тъждество в дербито на 22 април, с цел да завоюват 20-та купа в лигата и да завоюват втора звезда на екипите на тима.

Звезда се присъжда за всеки 10 трофеи от Серия А. Милан, сходно на Интер, завоюва италианската лига 19 пъти.

Сасуоло, който е на предпоследна позиция, се приближи до точка на сигурност.

Милан се оправи допустимо най-зле стартира, откакто загуби с 2-0 в границите на 10 минути след голове на Андреа Пинамонти и Арман Лауриенте.

Самуел Чуквуезе смяташе, че е върнал един за Милан в 17-ата минута, само че беше отсъден за стеснен мач решение за засада, защото част от рамото му беше уловена.