МИЛАНО (AP) — Резервата Тати Кастеланос отбеляза два гола при

...

Резервата Кастеланос отбелязва 2 гола при победата на Лацио в началото на ерата след Сари

МИЛАНО (AP) — Резервата Тати Кастеланос означи два гола при успеха на Лацио с 3-2 против застрашения от изпадане Фрозиноне в събота в това, което ще бъде единственият мач на краткотрайния треньор Джовани Мартусиело отпред на столичния клуб.

Пол Лирола даде преднина на Фрозиноне, преди Матиа Закани да изравни малко преди полувремето. Кастеланос вкара два пъти след почивката, само че Уалид Чедира понижи изоставането, с цел да сътвори нервозен край за 20 минути и също по този начин бе анулиран гол.

Мартусиело, дългогодишният помощник на Маурицио Сари, беше назначен за краткотраен треньор в сряда след Сари подаде оставка. Но италианските медии оповестяват, че към този момент е реализирано съглашение с Игор Тудор да поеме поста от понеделник.

Тудор преди е бил треньор на Удинезе и Хелас Верона в Серия А. Последната работа на 45-годишния хърватин е била в Марсилия, който напусна през юни, откакто го изведе до трето място във френската лига.

Лацио загуби последните си четири мача — в това число от...