Милан започна мощно участието си в Лига Европа и разгроми

...

5-звезден "Милан" на старта на Лига Европа

" Милан " стартира мощно присъединяване си в Лига Европа и разгроми с 5:1 като посетител " Аустрия " Виена. С новата скица 3-5-2 " росонерите " натиснаха противника през цялото време и Хакан Чалханоглу пропусна още в 3-та минута. В 7-та обаче пелймейкърът не сгреши и със мощен шут откри резултата. Само три минути по-късно той изведе чудесно Андре Силва, който с лекост удвои преднината на гостите. В 20-та минута упражнението се повтори, още веднъж пас на Чалханоглу към Силва, който безпроблемно повиши на 3:0.

След почивката " Аустрия " опита да поизнесе играта и върна един гол посредством Боркович. Това единствено ядоса гранда от Милано и в 56-та минута Андре Силва оформи своя хеттрик. Крайният резултат пък оформи влезлият като промяна Сусо лсед рядко хубав гол с левия крайник.

Спокойно " Милан " догра срещата и реализира разгромна победа на старта в Лига Европа.
Източник: btvnovinite.bg