Милан загуби с 0:1 от Торино след продължение и отпадна

...

Торино изхвърли Милан от турнира за купата

Милан загуби с 0:1 от Торино след продължение и отпадна от шампионата за Купата на Италия. Шампионът се елементарни с шампионата, макар че росонерите играха над час с човек повече.

Торино ще се изправи против Сампдория или Фиорентина на четвъртфиналите. Вчера се идната фаза се класира и Интер.

Иначе и Торино не съумяха да си вкарат гол в постоянното време. Биковете останаха с човек по-малко в 70-та минута, когато Кофи Джиджи получи втори жълт картон. Гостите обаче удържаха и стигнаха до продължения. Те даже съумяха да вкарат гол шест минути преди дузпите. Тогава след контраофанзива Брайън Байейе центрира за Ндари Адопо и той приключи за 0:1.

Сериозна заслуга за успеха имаше и вратарят Ваня Милинкович-Савич, избавил редица удари на играчите на Милан. Освен това Шарл Де Кетеларе удари греда за домакините през първото полувреме.
Източник: flashnews.bg