Милан пречупи Рома с гол в 95-ата минутаМилан надви Рома

...

Милан пречупи Рома с гол в 95-ата минута

Милан надделя Рома с 2:1 вкъщи в дуел от трети кръг на италианското състезание с надвит гол в спомагателните минути. В хода на дуела бяха анулирани два гола, след потребление на системата за видеоповторения.

"Росонерите" поведоха в 40-ата минута с прецизен изстрел на Франк Кеси, който получи отличен пас от швейцареца Рикардо Родригес. Аржентинският централен бранител на "вълците" Федерико Фасио възвърне равенството в 59-ата минута, а Милан стигна до надвит гол в петата минута от продължението на мача, когато Патрик Кутроне се отличи след подаване на Гонсало Игуаин. Милан записа първа победа в новата акция, а Рома претърпя първо проваляне. По време на мача бяха анулирани две попадения, по едно за двата отбора, с помощта на системата за видеоповторения на обстановките. В идващия кръг Милан гостува на Каляри, а Рома посреща Киево. Мачовете ще се играят на 16 септември, след паузата в шампионата поради интернационалните срещи. /БГНЕС
Източник: bgnes.com