Милан постигна трудна победа с 3:1 като гост на Парма

...

Милан си усложни живота, но все пак се справи с Парма

Милан реализира сложна победа с 3:1 като посетител на Парма в мач от 30-ия кръг на Серия А.

Попаденията за „ росонерите “ означиха Анте Ребич, Франк Кесие и Рафа Леао. Точен за домакините бе Галиоло.

Възпитаниците на Стефано Пиоли си усложниха неимоверно задачата, откакто през втората част Златан Ибрахимович бе изпъден с пряк червен картон поради имитация към основния арбитър.

С тези три точки седемкратния европейски клубен първенец събра 66 пункта и остава на втората позиция.

„ Дуковете “ от своя страна са предпоследни с едвам 20.

В шестата минута Кесие насочи извънредно мощен шут с десния крайник, само че Сепе се намеси със сетни старания и избави.

В осмата минута Ибрахимович откри непокрития Ребич в наказателното поле, той се обърна и по техничен метод простреля в горния ляв ъгъл стража за 0:1.

Parma 0 × 1 Milan | GOAL! Rebic