Милан е изправен пред ново предизвикателство, след като една от

...
Милан е изправен пред ново предизвикателство, след като една от
Коментари Харесай

Рафаел Леао все още не тренира с основната група на Милан

Милан е изправен пред ново предизвикателство, откакто една от най-ярките му звезди – Рафаел Леао – продължава да се възвръща от контузия и тренира по самостоятелна стратегия.

Португалският нападател, който се контузи на 17 август по време на конфликта за Купата на Италия против Бари, към момента не е изцяло подготвен да се завърне на терена. Въпреки че Леао съумя да се разпише в този мач, насладата му бе краткотрайна – той бе сменен прибързано поради разтежение на десния прасец. Оттогава насам, медицинският щаб на " росонерите " следи от близко положението му, само че възобновяване му върви по-плавно от предстоящото.

Днешната подготовка на Милан още веднъж мина без присъединяване на Леао в главната група. Той изпълняваше особено направени извършения, което е явен сигнал, че възможностите му да се появи в игра против Лече в петък вечер са минимални.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР