Милан допусна грешна стъпка в 29-ия кръг на Серия А.

...

Милан допусна грешна стъпка срещу Сампдория

Милан позволи неверна стъпка в 29-ия кръг на Серия А. " Росонерите " приключиха 1:1 против Сампдория на " Сан Сиро ".Гостите играха дълго с 10 души и до съвсем до края водеха в резултата.

Така Милан събра 60 точки на второто място - на пет зад Интер, който обаче има и два мача по-малко.Трети е Ювентус с 55 пункта, също с два мача по-малко от " росонерите ". Сампдория остава в средата на класирането.

Самп поведе в 57-та минута, когато Теор Ернандес позволи фрапантна неточност, давайки топката на Куалярела и той трансферира излезлия напред Донарума за 0:1.
 Милан предлага по-добра оферта на Джанлуиджи Донарума
Милан предлага по-добра оферта на Донарума

До моментът Мино Райола настояваше клиентът му да подпише единствено за един сезон

Само две минути по-късно гостите останаха с човек по-малко откакто Адриан Силва получи втори жълт картон.

Домакините съумяха да изравнят в 87-ата минута. Ибрахимовичз стартира офанзива и откри Хауге и прати технично топката в опразнения отдалечен ъгъл за 1:1.