МИЛАН (AP) — Отличаващият се в Съединените щати Кристиан Пулишич

...

Пулишич постига личен най-добър резултат за сезона, като извежда Милан на път да спечели

МИЛАН (AP) — Отличаващият се в Съединените щати Кристиан Пулишич доближи двуцифрен брой голове за първи път в сезон на лигата, откакто страхотният му удар означи AC Милан е на път да победи с 3-0 над Лече с 10 играчи в Серия А в събота.

Ранният гол на Пулишич и 10-то място в италианската лига надминаха предходния му най-хубав резултат от девет в британската Висша състезание 2019-2020 Лига за Челси. Крилото също има три гола в Европа и към този момент усъвършенства общия си резултат.

Оливие Жиру и Рафаел Леао също означиха против Лече, който игра цялото второ полувреме с 10 играчи, откакто нападателят Никола Кръстович беше изпъден.

Милан даже можеше да си разреши да означи измененията през второто полувреме, имайки поради четвъртфинала на Лига Европа против Рома в четвъртък. Рома игра против Лацио в столичното дерби по-късно в събота.

Вторият Милан понижи изоставането от избягалия водач в Серия А Интер Милано до 11 точки преди мача на нерадзурите с Удинезе в понеделник....