МИЛАН – От първите мачове за мъжкия отбор на Канада

...
МИЛАН – От първите мачове за мъжкия отбор на Канада
Коментари Харесай

Пет неща, които да гледате в сряда на Зимните игри

МИЛАН – От първите мачове за мъжкия тим на Канада по кърлинг до вероятните канадски медали в танците на лед, магната за дами и бързото пързаляне с кънки на 1000 метра за мъже, ето пет неща, за които би трябвало да внимавате на Олимпийските игри в Милано в Кортина в сряда, 11 февруари:

ТАНЦУВАТЕ ДО ПОБЕДА?

Ветераните танцьори на лед Пайпър Жил и Пол Поарие ще наподобяват с цел да си обезпечат олимпийски орден в това, което може би ще бъде последното им спортно пързаляне.

Жил и Поарие влизат в частта за свободни танци в сряда на надпреварата на трето място след частта от темп танци в понеделник, зад някогашния канадски скейтър Лорънс Фурние Бодри, в този момент представляващ Франция с Гийом Сизерон, и американските трикратни международни първенци Мадисън Чок и Еван Бейтс.

Жил и Поарие от Торонто от Юниънвил, Он...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР