Мигрант е в болница, след като е бил открит припаднал

...
Мигрант е в болница, след като е бил открит припаднал
Коментари Харесай

Мигрант се качи в камиона на наш шофьор, той го откри припаднал във Видинско

Мигрант е в болница, откакто е бил открит примрял от водач на камион във Видинско, научи организация BulNews. 
Случаят е от през вчерашния ден. Водачът на български камион забелязал, че брезентът на ремаркето му е срязан. Когато погледнал вътре, той разкрил примрял човек. 
Мъжът е признат в безсъзнание в отделението по " Анестезиология и интензивно лекуване " в МБАЛ " Света Петка ". Според завеждащия доктор Вилхелм Елисеев, пациентът е бил с тежка дехидратация и признаци на топлинен удар. 
На потърпевшия са направени нужните проучвания. Постепенно е пристигнал в схващане. По-късно е обяснил, че е алжирец, на 22 години.
Уведомени са органите на звено „ Миграция “. Заради случая пред интензивното отделението на видинската болница има дежурен служител на реда. Очаква се през днешния ден потърпевшият да бъде изписан от лечебното заведение, в случай че няма затруднения.
 
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР