Мидтиланд и Цървена звезда не се победиха в мач от

...

Цървена звезда си тръгна с ценна точка от Дания

Мидтиланд и Цървена звезда не се победиха в мач от група „ F” на Лига Европа. Двубоят в Хернинг приключи 1:1. Мирко Иванич откри резултата в 58-ата минута, а в 78-ата Николас Диир изравни.

С триумфа сръбският гранд събра 7 точки и е водач в групата, в която е и Лудогорец. За Мидтиланд точката беше втора.

В 30-ата минута Андреас Исаксен се озова на стрелкова позиция,но Милан Борян показва отличен инстикт и избави. Три минути по-късно канадецът се намеси след удар и на Пионе Систо.

В края на първата част още веднъж Борян бе последна бариера пред гола за Систо.

Звезда поведе в 58-ата минута. Тогава Луи Диони смъкна топката за Мирко Иванич, който нямаше проблеми да се разпише.

Мидтиланд опита незабавно да изравни и в 64-ата минута рисков шут на Виктор Линд мина около лявата греда. В 78-ата минута мощен удар на Линд срещна дясната греда. Топката се озова в Николас Диир, който възвърне равенството.