Мидълзбро и Челси играят при 0:2 в първи 1/4-финален сблъсък

...

НА ЖИВО: Мидълзбро vs Челси 0:2

Мидълзбро и Челси играят при 0:2 в първи 1/4-финален конфликт за Купата на Англия. Ликаку откри резултата в 15-ата минута след отличен пас на Мейсън Маунт. Хаким Зиеш удвои преднината на гостите със мощен удар в 31-ата минута

.Домакините към този момент съумяха да се оправят поредно с Манчестър Юнайтед и Тотнъм, а очакванията им са да поднесат нова изненада в днешния ден. От своя страна лондончани, които имат много проблеми отвън терена напоследък заради глобите към притежателя Роман Абрамович, не демонстрират това да им въздейства изключително и са в серия от пет следващи победи след злощастния край с Ливърпул за Купата на лигата.

Мачът е с начален час 19,15 и ще може да го гледате онлайн по DIEMA SPORT 2 и да го следите на уеб страницата Gong.bg.

Мидълзбро: Лъмли, Дийкстийл, Тейлър, Фрай, Таверниер, Хоусън, МакНеър, Круукс, Конъли, Джоунс, Балогун

Челси: Менди, Аспиликуета, Тиаго Силва, Рюдигер, Сар, Ковачич, Лофтъс-Чийк, Маунт, Зиеш, Лукаку, Пулишич