Microsoft Corporation реши да съкрати 1900 човека, или 8%, служители

...
Microsoft Corporation реши да съкрати 1900 човека, или 8%, служители
Коментари Харесай

Майкрософт съкращава 1900 служители

Microsoft Corporation реши да редуцира 1900 индивида, или 8%, чиновници на разработчиците на компютърни игри Activision Blizzard, Xbox и ZeniMax, част от нейното поделение за видеоигри Microsoft Gaming, съобщи Факти.

„ Microsoft Gaming и Activision Blizzard се ангажират да имат единна тактика за напредък и съответен проект с устойчива конструкция на разноските... Заедно сме задали цели, разпознали сме области на съдействие и сме сигурни, че всички сме съгласувани с най-хубавите благоприятни условия за напредък Като част от този развой ние взехме сложното решение да понижим броя на личния състав в нашето поделение за игри от 22 000 души с 1900 “, цитира порталът писмо от ръководителя на Microsoft Gaming Фил Спенсър.

Намалението, както отбелязва The Verge, ще засегне главно личния състав на Activision Blizzard.

В допълнение, Activision Blizzard ще напусне своя началник Майк Ибара, който е работил в Microsoft повече от 20 години, и основен дизайнер и съосновател на компанията Алън Адам. Microsoft възнамерява да разгласи името на новия президент на Activision Blizzard идната седмица.
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР