МФК Спартак загуби от гръцкия Наполи Патрон с 4:5 на

...

МФК Спартак загуби от Наполи настарта на Шампионската лига по плажен футбол

МФК Спартак загуби от гръцкия Наполи Патрон с 4:5 на старта на Шампионската лига по плажен футбол в Назаре, Португалия. Българският отбор се опълчи оптимално на своя противник, дуелът бе доста равносилен, само че в последна сметка южните ни съседи стигнаха до триумфа с попадение две минути преди края.

Те поведоха с 2:0 доникъде на втората третина, само че варненци изравниха посредством Мариян Мачиука-Мачи и Станислав Джамбазов. В заключителните 12 минути паднаха цели пет гола. Гърците повеждаха на два пъти, само че Мачи успяваше да изравни, оформяйки хеттрика си. В последна сметка Хосе донесе успеха на Наполи.

Днес МФК Спартак играе с израелския Фалфала в 16,15 ч. българско време, а в сряда е третият им мач против Остров Уайт от 14,45 ч. Напред не престават първите три тима от квартета.

Съставът на Спартак : Станислав Иванов, Матеус Миранда, Паулиньо, Станислав Джамбазов, Павел Адамов, Георги Димитров, Калоян Цветков, Мариан Мачиука, Андрей Негара, Тодор Вълканов, Иван Мартинов