МФК Балерини спечели втората лятна купа на Аматьорската минифутболна лига-Варна.

...

МФК Балерини спечели втората лятна купа на АМФЛ-Варна

МФК Балерини завоюва втората лятна купа на Аматьорската минифутболна лига-Варна. На финала възпитаниците на Стоян Жеков надиграха с 1:0 МФК Макао. Единственият гол в срещата вкара Игнатовкки.

В разногласието за третото място Дружба излъга МФК Черно море с 8:7. Павел заби четири попадения, две добави Йордан, а по едно - Божидар и Георги. За " моряците " се разписаха Дидо Старшината (4), Павел (2) и Ник.

Организаторите по традиция раздадоха купи и медали на призьорите както и няколко самостоятелни награди. За най-хубав състезател на шампионата бе избран Димитър Петев от Макао, Иван Иванов от Балерини бе определен за вратар №1, съотборникът му Теодор Иванов е преди всичко измежду бранителите, а топ голмайстор е Момчил Милков от The Unity.
Източник: petel.bg