Мездренските железничари допуснаха поражение във втората си контрола по време

...

Локомотив /Мездра/ загуби от дубъла на Ботев /Враца/ и регистрира първо поражение в контролите

Мездренските " железничари " позволиха проваляне във втората си контрола по време на зимната подготовка.
Футболистите на Диан Попов изгубиха от дублиращия отбор на " Ботев " (Враца) с 1:2.
Двубоят стартира с по един пропуск за двата отбора. С неточни удари се регистрираха Петко Петков от " Локомотив " и Асен Русинов от " Ботев ".
В средата на първата част състезател на гостите фаулира жестоко Иван Аспарухов. Потърпевшият отвърна на нарушаването и основният рефер изгони двамата състезатели. По сделка на двата щаба, на тяхно място в игра се появиха Стефан Стефанов от състава на домакините и Самуил Йолов от гостите.
Две минути по-късно Ивайло Бояджиев откри резултата. Десетина минути преди края на първата част врачани изравниха.
В 64-та минута " Ботев " направи цялостен поврат. Автор на попадението стана Пламен Спасов.

Състав на " Локомотив ": Христо Тодоров, Васил Сапунджиев, Генади Петров (к.), Михаил Бешев, Ваньо Иванов, Светослав Валериев, Ивайло Бояджиев, Николай Ганчев, Михаил Иванов, Иван Аспарухов, Петко Петков (Стефан Стефанов, Ивайло Тодоров, Лионел Матадос, Йордан Георгиев, Абдулай Камара, Владислав Георгиев).

За " Ботев " 2 играха: Любомир Василев, Пламен Спасов, Георги Найденов, Цветомир Параскевов, Георги Георгиев, Николай Константинов, Ивайло Дудушки, Николай Стефанов, Янислав Тонов Асен Русинов, Георги Миленов /Светослав Йорданов, Кристофър Боянов, Паоло Ценов, Тихомир Тодоров, Самуил Йолов/
Източник: bulnews.bg