Мениджърът в IT компания Илина е първият отпаднал участник в

...
Мениджърът в IT компания Илина е първият отпаднал участник в
Коментари Харесай

Ето кой е първият отпаднал участник в четвърти сезон на Игри на волята

Мениджърът в IT компания Илина е първият изнемощял участник в четвърти сезон на “Игри на волята: България ”. В безмилостна борба против Виктория от Супергероите, Илина даде всичко от себе си, само че не съумя да навакса преднината на съперничката си по извънредно тежкото трасе.

“Дадох най-хубавото от себе си! Не смятах да се откажа до последно, макар че ми беше много силова тази борба. Наистина ми тежеше доста! ” - показа Илина пред Димо и Ралица минути след края на борбата. Тя напусна надпреварата с гордо вдигната глава: “Смятам, че човек би трябвало да губи с достолепие. В случая Виктория беше доста по-добра от мен и аз почитам нейната победа ”.

По-рано в борбата за избавление един против различен се изправиха номинираните от племената на Супергероите и Безстрашните - Фейгин, Виктория, Филип и Илина. Филип сподели извънредно хладнокръвие и устойчивост и завоюва борбата с голяма преднина. След него мястото си в надпреварата потвърди младата фигуристка Фейгин, която приключи на втора позиция. Третото място на Илина ѝ обезпечи преимущество в елиминационната борба против Виктория, която трябваше да носи с 20 кг по-тежък кран, с цел да остане в надпреварата.

Въпреки че Непобедимите съумяха да запазят племето си цяло през първата седмица в предаването, това не съумя да успокои пристрастеностите на Дивата река. Капитанството на Куков беше сложено под обстоен анализ с акцент върху минусите, което докара до открит конфликт на характери сред него и Генчо.

Ще възвърнат ли Непобедимите спокойствието в племето? Какви борби предстоят на Арената? Кое племе ще населява Резиденцията, кое ще се труди в Стопанството и кое ще срещне несгодите на Дивата река, ще стане ясно в борбата за територия в понеделник от 20:00ч. единствено по NOVA.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР