Мениджърът на Тотнъм Жозе Моуриньо не бе особено щастлив от

...

Моуриньо: Направихме два подаръка на съперника

Мениджърът на Тотнъм Жозе Моуриньо не бе изключително благополучен от равенството 2:2 с Норич през вчерашния ден. Той бе сърдит от глупавите неточности в отбрана от страна на неговия тим и “подаръците”, които е направил на противника. В същото време португалецът похвали своите играчи за метода, по който са разигравали топката и са се борили до самия завършек на мача.

“Как желаете да разясня мача, като взема поради грешките в отбрана, или без тях? Когато ги взема поради, би трябвало да приемем този резултат. Ако ги отстрани от уравнението, тогава нещата стоят по различен метод, тъй като играхме доста добре, когато имахме топката. Създавахме положения от първата до последната минута. Започнахме мача добре, само че по-късно направихме първия подарък за 28 декември и това ни разстрои. През второто полувреме стояхме по-добре, бяхме офанзивни и поемахме повече опасности. Успяхме да изравним и имахме 30 минути да потърсим успеха, само че тогава пристигна вторият подарък. Нормален тим с естествена душа би изгубил този мач, само че ние продължихме да играем, станахме даже по-агресивни, пресирахме и показахме класа в предни позиции. Успяхме да вкараме втори гол, а можехме да стигнем и до трети, само че най-после пристигна време и Норич да се пребори за точката със здрава защита”, съобщи Моуриньо.

Премиър лийг 20 кръг, събота 28 декември  Норич Сити 2:2краен резулат  Тотнъм