Мениджърът на Тотнъм - Антонио Конте, ще напусне поста си

...
Мениджърът на Тотнъм - Антонио Конте, ще напусне поста си
Коментари Харесай

Конте си тръгва от Тотнъм, шпорите си връщат Почетино

Мениджърът на Тотнъм - Антонио Конте, ще напусне поста си в края на сезона, твърди италианският публицист Джанлука Ди Марцио.

Феновете на „ шпорите “ може би ще останат със смесени усеща, защото италианският стратег се счита за огромно име заради успехаите, които реализира в клубове като Челси, Интер и Ювентус. Въпреки това Конте не оправда изцяло упованията в Тотнъм с някои незадоволителни резултати и със стила на игра, от който може да се желае още повече.

Сега наподобява, че престоя на Конте в северен Лондон може да е към своя край, споделя ди Марцио, който е сигурен, че наставникът няма да подпише нов контракт с „ шпорите “.„ Новината, която мога да ви кажа – сигурно Антонио Конте ще напусне Тотнъм в края на сезона. Искрата я няма, а договорът му изтича и клубът не мисли да го възобновява “, съобщи журналистът.

В същото време The Mirror оповестява, че Тотнъм може да размени Конте с Маурисио Почетино, който напусна клуба през 2019-а година. Изданието написа, че след гибелта на сънароднците и другари на Конте - Джан Пиеро Вентроне, Синиша Михайлович и Джанлука Виали, той обмисля бъдещето си и, откакто му остават по-малко от шест месеца от контракта му с „ шпорите “, може да напусне даже преди края на сезона.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР