Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ралф Рангник беше недоволен от представянето

...

Рангник: Играта ми можеше само да се подобри след първото полувреме

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ралф Рангник беше неудовлетворен от представянето на своя тим през първото полувреме при равенството 1:1 против Атлетико Мадрид в първи осминафинален мач в Шампионската лига.

“Не знам аз ли спасих мача, само че по-късно първо полувреме играта ни можеше единствено да се усъвършенства. Не мога да допускам какво видях от наша страна през тези 45 минути. Играхме без убеденост, без експанзия, оттова имахме и проблеми. След почивката се представихме по-добре, владеехме топката и в случай че имаше още 10 минути, евентуално щяхме да стигнем и до успеха. Но това не скрива разочарованието ми от първото полувреме. Играхме единствено в нашата половина, а против тим като Атлетико не би трябвало по този начин. В реванша ще излезем пред 75 000 наши почитатели и ще действаме с повече увереност”, разяснява Рангник.