Мениджърът на Манчестър Юнайтед - Ерик тен Хаг обобщи мача

...

Ерик тен Хаг: Просто не вярвахме в себе си

Мениджърът на Манчестър Юнайтед - Ерик загар Хаг заключи мача с Манчестър Сити (3:6).

" Много е просто: нямахме задоволително религия в себе си. Когато не вярваш, не можеш да спечелиш, а това е неприемливо. Липсваше ни дисциплинираност в осъществяването на проекта и бяхме осъдени.

Бях сюрпризиран, че нямахме самодейност, не работехме задоволително самоуверено с топката, не използвахме свободни зони. Трябва да отдадем дължимото на Манчестър Сити, само че не беше противникът, а фактът, че самите ние не играхме задоволително добре. Работата беше там, че не вярвахме в себе си.

Усетих го от първата минута и направих промени на полувремето. Нашето отношение се промени и това стана ясно след почивката. Вкарахме, създадохме положения, бяхме по-смели. Преминахме средата на терена и успяхме да вкараме три гола.

Сега ми е мъчно да мисля за позитивни неща. Разочаровахме почитателите, разочаровахме себе си и сме разочаровани от това ", сподели Тен Хаг.
 Манчестър Сити победи Манчестър Юнайтед с 6:3
Манчестър Сити разпердушини Манчестър Юнайтед в голов трилър, два хеттрика белязаха мача