Гуардиола: Представихме се превъзходно
Мениджърът на Манчестър Сити - Пеп Гуардиола счита, че с двете си следващи победи като посетител в Шампионската лига, британският клуб е компенсирал загубата от Лион в първия кръг на конкуренцията.
Испанецът дефинира играта при 3:0 над Шахтьор (Донецк) като превъзходна.
" Играхме великолепно, изключително през първата част, когато създадохме доста положения. 3:0 при посещение е страховит резултат. Загубихме от Лион в първия кръг, само че поправихме грешката си с две победи на открито. Всичко към този момент е в нашите ръце ", разяснява испанецът.
Ман Сити се оказа прекомерно мощен за Шахтьор, " жителите " с класика в Украйна
Английският гранд не срещна никакви компликации против " миньорите "
Испанецът дефинира играта при 3:0 над Шахтьор (Донецк) като превъзходна.
" Играхме великолепно, изключително през първата част, когато създадохме доста положения. 3:0 при посещение е страховит резултат. Загубихме от Лион в първия кръг, само че поправихме грешката си с две победи на открито. Всичко към този момент е в нашите ръце ", разяснява испанецът.
Ман Сити се оказа прекомерно мощен за Шахтьор, " жителите " с класика в Украйна
Английският гранд не срещна никакви компликации против " миньорите "
Източник: topsport.bg
КОМЕНТАРИ




