Мениджърът на Манчестър Сити - Пеп Гуардиола смята, че с

...
Мениджърът на Манчестър Сити - Пеп Гуардиола смята, че с
Коментари Харесай

Гуардиола: Представихме се превъзходно

Мениджърът на Манчестър Сити - Пеп Гуардиола счита, че с двете си следващи победи като посетител в Шампионската лига, британският клуб е компенсирал загубата от Лион в първия кръг на конкуренцията.

Испанецът дефинира играта при 3:0 над Шахтьор (Донецк) като превъзходна.

" Играхме великолепно, изключително през първата част, когато създадохме доста положения. 3:0 при посещение е страховит резултат. Загубихме от Лион в първия кръг, само че поправихме грешката си с две победи на открито. Всичко към този момент е в нашите ръце ", разяснява испанецът.

 Манчестър Сити победи Шахтьор с 3:0 като посетител в Шампионската лига
Ман Сити се оказа прекомерно мощен за Шахтьор, " жителите " с класика в Украйна

Английският гранд не срещна никакви компликации против " миньорите "
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР