Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп обяви след победата над Рома

...

Клоп: Ливърпул игра идеално 80 минути

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп разгласи след успеха над Рома с 5:2, че неговият тим е играл отлично в продължение на 80 минути и е постигнал добър турнирен резултат. Мърсисайдският отбор ще излезе за победа и в ответния мач в Рим, безапелационен е немецът.

"Вълците" означиха двата си гола в заключителните 10 минути. "Играхме идеално някъде към 80 минути, в защита направихме единствено една неточност. Разбира се, щяхме да се радваме повече на 5:0 или 5:1, само че и 5:2 е превъзходен резултат. Възнамеряваме да играем нашата си игра и в Рим. Можехме да вкараме и още попадения. Всичко това са положителни моменти, само че ние не го усещаме по този начин, защото ни означиха два гола. Сега би трябвало да проучвам положителните страни в нашата игра. Резултатът несъмнено е добър и не съм си представял подобен излаз преди мача. Травмата на Окслейд-Чембърлейн наподобява сериозна. Лош знак е, когато наподобява по този начин преди проучванията. Това е огромен удар за нас", разяснява Клоп. Ответният мач ще се играе в Рим на 2 май. /БГНЕС
Източник: bgnes.com