Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп беше критичен за играта на

...

Клоп: Слава Богу, че във футбола има две полувремена

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп беше сериозен за играта на тима през първите 45 минути при триумфа с 2:0 над Евертън в градското дерби от 34-ия кръг от Висшата лига. Анди Робъртсън откри резултата в 62-ата минута, а Дивок Ориги се разписа в 85-ата и оформи крайния резултат.

“Слава Богу, че във футбола има две полувремена. През първото не играхме изключително добре. Съперникът ни затрудни, не успявахме да преодолеем защитата им, липсваше ни придвижване.

Не бяхме задоволително бързи, опитвахме се да си подаваме в зони, в които имаше по девет играчи на противника. Но чакахме такава игра от Евертън. Броят на успехите ни в последните месеци е просто недействителен.

Трябва да продължим да работим така”, разяснява Клоп след 15-ата победа на отбора си в последните 16 мача в Премиър лийг.