Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп беше критичен за играта на

...

Клоп критичен към Ливърпул за първите 45 минути срещу Евертън

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп беше сериозен за играта на тима през първите 45 минути при триумфа с 2:0 над в градското дерби от 34-ия кръг на. Анди Робъртсън откри резултата в 62-ата минута, а се разписа в 85-ата и оформи крайния резултат.
 Включване на Ориги донесе триумф на Ливърпул в дербито и остави Евертън в зоната на изпадащите Включване на Ориги донесе триумф на Ливърпул в дербито и остави Евертън в зоната на изпадащите
“Слава Богу, че във футбола има две полувремена. През първото не играхме изключително добре. Съперникът ни затлудни, не успявахме да преодолеем защитата им, липсваше ни придвижване.

Не бяхме задоволително бързи, опитвахме се да си подаваме в зони, в които имаше по девет играчи на противника. Но чакахме такава игра от. Броят на успехите ни в последните месеци е просто недействителен.

Трябва да продължим да работим по този начин ”, разяснява Клоп след 15-ата победа на отбора си в последните 16 мача в Премиър лийг.