Мениджърът на Гримзби Таун Майкъл Джоли загуби работата си в

...

Уволниха мениджър, псувал журналисти по радиото

Мениджърът на Гримзби Таун Майкъл Джоли загуби работата си в тима, откакто е изрекъл 58 пъти думата ши*ай се в радио-ефир. Решението от тима е пристигнало в петък, откакто четвъртодивизионният клуб се намира в тежка резултатна серия.

Sportsmail твърди, че чиновниците на клуба, както и мажоритарният акционер – Джон Фенти, са останали шокирани от гнева на Джоли от гнева му пред публицистите на BBC Мат Дийн и Джон Тондър след домакинското проваляне с 0:4 от Лейтън Ориент предишния месец.

За 4 минути и 12 секунди Джоли подлага на критика естеството на отразяване на тима му от Дийн и Тондър и за това време ги псува 58 пъти. „ Ти си ши*ан срам. Всеки път, в който ме интервюираш, сте антагонистични, конфронтиращи. За кой се мислиш ти, Джереми Паксман? Ти си ши*ан публицист. Ши*аната ви радиостанция не дава никакво позитивно покритие на футболната игра”, стартира той.
Източник: fakti.bg