Мениджърът на Евертън Шон Дайш се ядоса на решението да

...

VAR „преувеличи момента“ – Шон Дайш недоволен от отменения гол на Евертън

Мениджърът на Евертън Шон Дайш се ядоса на решението да изключи гола на Доминик Калвърт-Люин в 51-ата минута при загубата им с 2-1 във Висшата лига на Тотнъм.

Шпорите водеха с два гола вследствие на 18 минути след завършващи удари от близко на Ричарлисън и Сон Хюн-мин, само че не бяха в най-хубавата си форма и можеха да позволен при започване на второто полувреме.

Калвърт-Люин вкара гол, откакто Андре Гомес си върна притежанието на топката от Емерсън Роял, само че VAR Майкъл Оливър сподели на рефера Стюарт Атуел да прегледа случая и той анулира удара, откакто Гомес бе присъден, че е хванал крайния бранител на Тотнъм глезена.

Предстоеше още драма, откакто Гомес в последна сметка понижи изоставането в 82-ата минута, преди резервата Арнаут Данжума да удари гредата в последните секунди, с вратаря Гулиелмо Викарио, който почисти изгубената топка от голлинията.

Dyche сподели: „ Жалко е, че би трябвало да стартира с това, тъй като смятах, че сме отлични, само че ще се върна към то...