Мениджърът на Челси Антонио Конте призна, че по време на

...
Мениджърът на Челси Антонио Конте призна, че по време на
Коментари Харесай

Конте гори по 2-3 килограма на мач

Мениджърът на Челси Антонио Конте призна, че по време на мач гори по 2-3 кг поради непрекъснатите си директиви към страничната линия.

„ В края на мача съм съвсем погубен. Мисля, че изгубвам по 2-3 кг “, разкри Конте в изявление за „ Телеграф “. „ Опитвам се да пренеса цялата си пристрастеност в работата. Наясно съм, че в бъдеще ще бъде мъчно всичко това да продължи, тъй като се изисква доста устойчивост. Тя ще спадне с времето и може би ще бъда по-спокоен и ще седнал съм на пейката.

Като футболист показвах същата пристрастеност и воля за борба. Превъзмогвах компликациите с бягане и със сърце. Талантът ми като футболист бе на приблизително ниво и трябваше да работя доста, с цел да стигна до лимита си. Мисля, че това се трансферира в треньорството. Мисля, че тук имам повече гений, в сравнение с като футболист.

Развълнуван съм, че този сезон ще играем в Шампионската лига, само че знаем, че ще бъде доста мъчно. Предстоят ни доста мачове, а ние желаеме да спечелим всеки от тях. Опитваме да изградим нещо ново, което няма да е елементарно. Мисля, че навлизаме в нова епоха за Челси, само че би трябвало да бъдем търпеливи “, сподели още Конте.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР