Мениджърът на Челси Антонио Конте е показал ясно пред клубните

...
Мениджърът на Челси Антонио Конте е показал ясно пред клубните
Коментари Харесай

Конте изиска минимум трима нови в Челси

Мениджърът на Челси Антонио Конте е посочил ясно пред клубните шефове какво чака от зимната селекция на тима. Според „ Дейли Телеграф” италианският експерт упорства за привличането на халфа Рос Баркли, а също по този начин и на нови нападател и ляв бек.

Конте упорства за подновяването контракта на Куртоа

Изданието твърди, че Конте още не е преглътнал неуспеха с Фернандо Йоренте от лятото. Испанският деец трябваше да бъде още една опция за офанзивата, където все още Алваро Мората наподобява без конкуренция поради контузията на Миши Батшуай.

Уилиан неудовлетворен от дребното игрово време в Челси

Конте вижда и проблеми с поста на левия краен бранител. Наставникът желае да разполага с авариен вид, когато титулярът Маркос Алонсо не е на линия. За другия фланг на защитата Челси притегли Давиде Дзапакоста.

В същото време явно наставникът на лондончани не се е отказал от концепцията да притегли Рос Баркли. Английският национал бе на косъм от сходен трансфер през лятото, когато обаче самичък отхвърли да премине на „ Стамфорд Бридж”, въпреки преди този момент да бе минал медицински прегледи.

Челси заема третото място във краткотрайното класиране на Висшата лига, само че изостава с 11 точки зад водача Манчестър Сити след изиграването на 14 кръга.
Източник: gong.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР