Мениджърът на Астън Вила - Дийн Смит, е щастлив от

...
Мениджърът на Астън Вила - Дийн Смит, е щастлив от
Коментари Харесай

Мениджърът на Астън Вила за подновяването на Висшата лига: Това е чест

Мениджърът на Астън Вила - Дийн Смит, е благополучен от подновяването на британското състезание в сряда. Специалистът и воденият от него състав ще се изправят против Шефилд Юнайтед при рестарта на Висшата лига.

"Това е чест. Целият свят ще ни следи. Гледаме напред и се подготвяхме доста съществено. Футболистите нямаха самообладание да се завърнат на терена. Започнахме сезона по едни правила и в този момент ще го приключим по други. Ситуацията се промени доста. Настоящото състояние ще помогне на тимовете с по-дълги аварийни скамейки. Сега рисковете от приемане на травми са много по-сериозни. Сякаш бяхме на подготовка преди международно състезание и минитурнир ", съобщи Смит пред английските медии.

Застрашеният от изпадане тим на Астън Вила се намира на 19-то място в класирането. Английското състезание беше прекратено наложително в средата март поради пандемията от ковид.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР