МЕМФИС, Тенеси (AP) — Винс Уилямс младши вкарва 24, Г.Г.

...

Винс Уилямс отбелязва 24, а Г.Г. Джаксън добавя 23, докато Гризлис побеждават Уориърс със 116-107

МЕМФИС, Тенеси (AP) — Винс Уилямс младши вкарва 24, Г.Г. Джаксън прибавя връх в кариерата си с 23 точки, а Мемфис Гризлис победи Голдън Стейт Уориърс със 116-107 в понеделник вечерта при завръщането на Дреймънд Грийн след отстраняването му от лигата.

Джарън Джаксън-младши приключи с 18 точки, макар че означи 4 от 20 от игра.

Стивън Къри поведе Уориърс с 26 точки, а Джонатан Куминга приключи с 20 и 11 битки. Андрю Уигинс означи 16.

Грийн, осъден от лигата за неопределен срок, откакто удари центъра на Финикс Сънс Юсуф Нуркич в лицето на 12 декември, игра 23 минути, отбелязвайки седем точки.

Мачът беше еднакъв от самото начало, като нито един от тимовете не имаше двуцифрен задатък през първите три четвърти. Мемфис направи серия от 10-1 в четвъртата, с цел да поведе със 110-98 четири минути преди края, задоволително за Мемфис да прекъсне поредицата си от две загуби.

Играта беше годишното честване на Деня на Мартин Лутър...