МЕМФИС, Тенеси (AP) — Jahvon Quinerly се свърза с тройка

...

Тройка на Jahvon Quinerly с 3 секунди преди края помага на номер 15 на Мемфис да победи с 62-59 над SMU

МЕМФИС, Тенеси (AP) — Jahvon Quinerly се свърза с тройка с три секунди преди края, част от своите 11 точки в мача, с цел да приключи завръщане за номер 15 Мемфис, когато Тигрите победиха SMU с 62-59 в неделя.

Дейвид Джоунс поведе Тигрите със 17 точки, а Джейкуон Уолтън добави 10 като Мемфис (13-2, 2-0 Американска атлетическа конференция) завоюва осмата си поредна победа.

Тайрийк Смит поведе SMU (10-5, 1-1) с 12 точки и седем битки, до момента в който Mustangs видяха своите четири- края на поредицата от победи.

Това означи втората поредна игра, в която Куинърли вкара победния панер в последните секунди. Неговата тройка в Тулса четири секунди преди края докара до победа със 78-75 по-рано тази седмица.

Мемфис, който игра едва през първото полувреме, употребява серия от 17-5 при започване на второто полувреме, с цел да изравни. Тигрите в последна сметка построиха преднина от шест точки. Изравнени с две оставащи минути, двата тима имаха блокади в продължението, в това число Ник Журден...