МЕМФИС, Тенеси (АП) — Джи Джи Джаксън вкара 20 точки,

...

Джи Джи Джаксън има 20, Джейрън Джаксън добавя 19, докато Гризлис бързо се поднасят при победа със 121-113 над Рокетс.

МЕМФИС, Тенеси (АП) — Джи Джи Джаксън вкара 20 точки, Джейрън Джаксън младши има 18, в това число 11 в четвъртата четвърт, а Мемфис Гризлис прекратиха своята серия от девет загуби с победа със 121-113 над Хюстън Рокетс в сряда вечерта.

Люк Кенард приключи със 17 точки, в това число чифт наказателни удара в заключителната минута, когато Рокетс се пробваха да изпреварят Мемфис надолу. Ламар Стивънс приключи с 14 точки.

Дилън Брукс, Алперен Сенгун, Амен Томпсън и Арън Холидей означиха 19 точки в петата загуба на Хюстън в последните шест мача.

Отбраната на Хюстън стана малко по-агресивна, с цел да отвори второто полувреме, причинявайки погрешно боравене с топката от Мемфис и неприятна пукотевица спрямо първото полувреме. Рокетс понижи преднината на Мемфис до 84-81 след третия. Рокетс щяха да сграбчен първата си преднина в мача при 88-87, когато Томпсън раздели чифт наказателни удари при оставащи 10:07.

Мемфис отговори със серия от 17-5, с цел да се върне напред с двуциф...