МЕМФИС, Тенеси (АП) — Далано Бантън отбеляза най-високите за сезона

...

Трейл Блейзърс слагат край на пропуска от 9 мача, като побеждават Гризлис със 122-92

МЕМФИС, Тенеси (АП) — Далано Бантън означи най-високите за сезона 19 точки, Джабари Уокър също имаше 19 точки и девет битки и Портланд Трейл Блейзърс се захванаха с девет мача, като победиха Мемфис Гризлис със 122-92 в петък вечерта.

Дуоп Рийт добави 18 точки за Трейл Блейзърс, които водеха през целия мач, като завоюваха едвам за повторно на път против зложелател от Западната конференция. Крис Мъри добави 14 за Портланд, който към този момент е 2-19 против Запада на посетители.

Джейк ЛаРавия поведе Мемфис с връх в кариерата си от 21 точки. Ламар Стивънс вкара 19 точки, а Г. Дж. Джаксън приключи с 11, до момента в който Гризлис изгубиха третата си поредна загуба и 12-та в последните си 14.

Мачът беше първият мач сред тимовете. Играят още веднъж събота вечер.

Портланд стартира второто полувреме със серия 11-4, грабвайки първата двуцифрена преднина в мача и в последна сметка я усили до 16 точки покрай средата на третата четвърт. Рийт и Мъри означиха по девет точки, до момента в който Портланд натрупа пре...