МЕЛБЪРН, Австралия (AP) — Третият поставен Даниил Медведев се събра

...

Медведев завършва мача от 2-ия кръг в 3:39 сутринта в друг късен финал на Откритото първенство на Австралия

МЕЛБЪРН, Австралия (AP) — Третият подложен Даниил Медведев се събра след два сета, с цел да победи Емил Руусувуори с 3-6, 6 -7 (1), 6-4, 7-6 (1), 6-0 в 4-часов и 23-минутен мач от втори кръг на Откритото състезание на Австралия, който завърши в 3:39 сутринта локално време.

„ Трудно, мъчно, мъчно “, сподели Медведев, повторен финалист от Откритото състезание на Австралия, за късния край.

Това сигурно беше сложна вечер за поставения под номер 3 на шампионата.

Медведев влезе в Род Лейвър Арена в 23:07 часа. В четвъртък, откакто Елена Рибакина загуби най-дългия тайбрек в шампионат от Големия шлем за дами, 22-20 от Анна Блинкова.

И по този начин, Ден 5 на Откритото състезание на Австралия приключи в петък, макар че спомагателната неделя беше добавена към началото на шампионата и първият кръг беше разграничен на три дни.

Това беше последното довеждане докрай до момента тази година, само че не покрай върха на шампионата. Анди Мъри довърши Танаси Кокинакис...