МЕКСИКО СИТИ (AP) — Робинсън Кано удари хоумрън и имаше

...

Робинсън Кано води Диаблос Рохос дел Мексико до победа с 4-3 над Ню Йорк Янкис

МЕКСИКО СИТИ (AP) — Робинсън Кано удари хоумрън и имаше два RBI в неделя, с цел да поведе Диаблос Рохос де Мексико до победа с 4-3 над Ню Йорк Янкис в първия от двата демонстративни мача в Мексико Сити.

41-годишният Кано, който играе в Мексико за първи път в кариерата си, стигна до 4-3, с два маркирани ръна. Canó направи независим удар в четвъртия ининг и удари линията в центъра на седмия за втория си RBI.

Canó изигра 17 сезона в огромни шампионати, девет от тях с Yankees, където завоюва Световната купа Серия през 2009 година Той подписа с Diablos Rojos преди няколко седмици.

Japhet Amador и Aristides Aquino имаха RBI grounders в шестия ининг, с цел да вкарат надлежно Canó и José Rondón.

Конър Менез, който игра четири сезона в мейджърс, беше печелившият питчър, който позволи едно попадение и нито едно осъществяване в един ининг.

Танър Тъли, който прекара по-голямата част от сезон 2023 в Triple-A, взе загубата с едно извоювано рънане в четири ининга, до момента в който облек...