Мексиканският гранд Тигрес победи с 2:1 последния в местното първенство

...

Жорди Кайседо с гол и червен картон за 9 минути в Мексико

Мексиканският гранд Тигрес победи с 2:1 последния в локалното състезание отбор на Керетаро, а някогашният нападател на ЦСКА Жорди Кайседо бе в центъра на вниманието.

Еквадорецът влезе на терена като запаса при 1:1 в 60-ата минута, 5 минути по-късно вкара гол, а след още 4 бе изпъден с пряк червен картон.

Тигрес поведе посредством Николас Лопес в 19-ата минута, а 6 по-късно Керетаро изравни от дузпа.

Малко след появяването си на терена Кайседо изведе своя тим напред, отклонявайки от близко паралелен пас към него.

В 69-ата минута нападателят бе изпъден поради извънредно жестоко влизане с бутоните в краката на противник.

Първоначално реферът му даде единствено жълт картон, само че след инспекция с ВАР еквадорският нападател получи пряк червен картон.

В 83-ата минута бе изпъден и съотборникът му Хуан Пабло Вигон, само че Тигрес съумя да удържи успеха и е водач във краткотрайното класиране.