Международен турнир “Благоевград Оупън събра 124 състезатели от цяла

...
Международен турнир “Благоевград Оупън  събра 124 състезатели от цяла

Състезатели от България, Румъния и Италия мериха сили в турнир по канадска борба в Благоевград

Международен шампионат “Благоевград Оупън " събра 124 състезатели от цяла България, от прилежаща Румъния и от Италия.

Най-много спортисти в категория се бориха при юноши над 70 кг (16) и мъже до 85 кг (19).

При мъже дясна ръка (85 кг) състезателят на “Арм спорт Благоевград “ Станислав Терзиев завоюва 2-ро място. Пръв в категорията е Християн Малаков, а трети стана Димо Димитров.

На лява ръка (85кг) първо място завоюва Димо Димитров, второ място зае Валентин Господинов, а бронзов орден завоюва Християн Малаков.

В категория (70 кг) на дясна ръка Георги Георгиев от “Арм спорт Благоевград " завоюва златен орден, а след него се класираха Росен Наков и Ивелин Милев.

Източник: struma.com