Само в Lupa.bg: Ибрямов пропял за гей аферите на Кючук
Между доближените до почетния ръководител на Движение за права и свободи Ахмед Доган - Илхан Кючук и Джейхан Ибрямов, тече скрита война, научи Lupa.bg от близки до тях депесари. Двамата се конкурират за поста ръководител на Движение за права и свободи – цел, която виждат като обозрима предвид на трусовете в партията и възможната конференция на Движение за права и свободи.
Двамата показват съгласие и единодушие, само че скрито си подливали вода при всеки комфортен случай.
„ Кой мислите пусна компроматите против Кючук за любовника му Валентин Тончев...? Джейхан естествено. Всичко за протежето на Илхан е правилно, той доста нападателно го стартира за народен представител, само че това го знаят всички в партията. А Джейхан Ибрямов искаше да го омаскари и обществено, с цел да му отреже пътя към председателския пост. Защото и той се цели в този пост ”,
разяснява пред Lupa.bg депутат от придвижването. Илхан Кючук съумява да вкара гей любимецът си Валентин Тончев в Народното събрание след невиждана акция в негова изгода. Кючук съумява да го наложи като лидер в две листи, само че Тончев не събира задоволително гласове и остава отвън Народното събрание. След като Петър Чобанов беше определен за подуправител на Българска народна банка обаче се овакантява едно място, само че пред любимеца на Кючук има цели трима души, които чакат на опашка. Кючук обаче съумява да ги принуди да подадат заявления за отвод от народни представители, с цел да разчисти пътя на Валентин Тончев.
Цялата тази информация е обществена загадка в границите на Движение за права и свободи, само че не и отвън партията. Джейхан Ибрямов обаче прави всички належащо клюката да се разнесе нашироко, тъй като двамата са в люта вътрешнопартийна борба за председателския пост в Движение за права и свободи.
А в актуалната обстановка, когато водата в придвижването е по-мътна отвсякога, и двамата драпали с още по-големи старания към председателския стол.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




