Меган и Хари продължават да затъват в блатото на финансовите

...
Меган и Хари продължават да затъват в блатото на финансовите
Коментари Харесай

Куриоз! Фондацията на Меган и Хари фалира заради тях (Няма да повярвате къде отиват парите им!)

Меган и Хари не престават да затъват в блатото на финансовите проблеми и наподобява единствено като въпрос на време, преди да разгласят фалит. Последния план на двойката наподобява  все по-зле и по-зле. И съпрузите се оказват в обстановка, която може да се трансформира в голям проблем освен за банковите им сметки, само че и за престижа им.

Фондацията им " Арчиуел " губи рекордно бързо своята известност и все по-малко са искащите да ги поддържат финансово. Организацията, която даваше поръчка да промени света, е на път да спре да съществува. А Меган и Хари да се откажат от проектите си за бъдещето.

Само за година донорите им са се отдръпнали и все още съпрузите имат не повече от 2 - 3 донори. А годишната сума, която са събрали като дарения е в размер на 2 милиона $. За съпоставяне - по-рано Меган и Хари са събирали по 11 милиона годишно. Фрапиращ спад в приходите на организацията им.

Любопитна детайлност е, че шефът на фондацията и дясна ръка на съпрузите - Джеймс Холт за една година е получил заплата в размер на 227 405 $, както и бонус от 20 000 $. За съпоставяне, стартовата му заплата е 59 846 $.

Във фондацията работят четирима души и годишните разноски са в размер на повече от 2 милиона $. Което води до преразход и своебразен злощастен край.

Въпрос на време е двойката да завърши и този план, както и няколко други.  А мнозина се чудят какъв брой време ще им отнеме преди да се извърнат към кралското семейство за поддръжка.
 

Източник: razkritia.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР