Медийна димка пуснал служебният премиер за това, че бил решил

...
Медийна димка пуснал служебният премиер за това, че бил решил
Коментари Харесай

Делян Пеевски: Гюров е пуснал медийна димка!

Медийна димка пуснал служебният министър председател за това, че бил решил да изтегли присъединяване на България от Съвета за мир на президента на Съединени американски щати Доналд Тръмп. Това се споделя в публична позиция на водача на " Движение за права и свободи - Ново начало ".

" Напомням на този човек, че сигурността и бъдещето на България не може да бъде персонален избор, волност или дебелоглав, та да взема решение той сходни стратегически въпроси и тематики.

Има решение на постоянното държавно управление за присъединяване на България в Съвета за мир и решение на Народното събрание, с което се задължава държавното управление да внесе документа за ратификация в Народното събрание. Толкова!

Размислите и пристрастеностите на сламения министър председател нямат никакво значение! Той и марионетният длъжностен кабинет на Сорос са длъжни да извършват Конституцията на Република България.

Иначе, това е следващото удостоверение на обществено известния факт, че соросоидните проксита, петрохански партии и мрежи обичат Съединени американски щати, единствено когато са овладени от Сорос! ", разяснява още той.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР