Медицински надзор“ започва разследване на починал мъж от село Рогачево заради

...
Медицински надзор“ започва разследване на починал мъж от село Рогачево заради
Коментари Харесай

Разследват смъртта на мъж от с. Рогачево

„ Медицински контрол “ стартира следствие на умрял мъж от село Рогачево заради закъсняла кола за спешна помощ по отношение на изнесена в медиите информация. 

Проверката стартира още от през днешния ден в Центъра за незабавна здравна помощ (ЦСМП) – Добрич, Филиала за незабавна здравна помощ (ФСМП) – Балчик и Многопрофилната болница за интензивно лекуване (МБАЛ) Балчик ". 

Припомняме, че от информация на очевидец в обществените мрежи излиза наяве, че на мъж му е прилошало и е аварирал. По думите му колата за спешна помощ е закъсняла.

Свидетелят споделя също, че той е реанимирал авариралия мъж, който е бил в тежко, само че в съответно положение. Докато чакат здравната помощ мъжът е почнал да колабира. След като линейкта е пристигнала те са тргнали към болничното заведение в Балчик, само че очевидецът е траял да реанимира мъжа, здравното лице " стои вози се, не споделя нищо, не прави нищо ", споделя той. 

Мъжът твърди, че в болничното заведение, която са били откарани не е имало реаниматор. Той е пристигнал 10 минути по-късно в лечебното заведение, когато към този момент е било късно, заяви Дарик. 
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР