От последните минути! Вдигнаха с въздушна линейка шофьора от тежката катастрофа между Бутан и Гложене /снимки/
Медицински хеликоптер дойде във Враца, с цел да откара в София едно от момчетата, потърпевшо преди дни в тежката злополука станала сред Бутан и Гложене, видя единствено кореспондент на организация BulNews.
Припомняме, че тежкият пътен случай се случи към 4 сутринта на 17 февруари и за него още веднъж писа първо BulNews.
Тогава стана ясно, че лекият автомобил е пътувал сред селата Гложене и Бутан, когато водачът на колата изгубил надзор над ръководството и тя се забила в дърво. При удара във возилото са пътували двама души, като единият от тях беше изпаднал в кома.
Преди минути въздушната кола за спешна помощ кацна в двора на врачанската МБАЛ, с цел да откара в Александровска болница 25-годишният Цветелин Ицов, който е бил настанен в реанимационното поделение на лечебницата. По първични данни момчето се е влошило и лекарите са решили, че ще е най-добре той да бъде незабавно превозен в столицата.
Докато траеше акцията по прехвърлянето на пациента от колата за спешна помощ в медицинския хеликоптер, три екипа на полицията бяха отделили региона и не позволяваха на никой да влиза в двора на лечебницата.
В двора на болничното заведение са се събрали и доста близки хора на потърпевшия, наблюдаващи протичащото се и молещи се момчето да се върне вкъщи.
Припомняме, че тежкият пътен случай се случи към 4 сутринта на 17 февруари и за него още веднъж писа първо BulNews.
Тогава стана ясно, че лекият автомобил е пътувал сред селата Гложене и Бутан, когато водачът на колата изгубил надзор над ръководството и тя се забила в дърво. При удара във возилото са пътували двама души, като единият от тях беше изпаднал в кома.
Преди минути въздушната кола за спешна помощ кацна в двора на врачанската МБАЛ, с цел да откара в Александровска болница 25-годишният Цветелин Ицов, който е бил настанен в реанимационното поделение на лечебницата. По първични данни момчето се е влошило и лекарите са решили, че ще е най-добре той да бъде незабавно превозен в столицата.
Докато траеше акцията по прехвърлянето на пациента от колата за спешна помощ в медицинския хеликоптер, три екипа на полицията бяха отделили региона и не позволяваха на никой да влиза в двора на лечебницата.
В двора на болничното заведение са се събрали и доста близки хора на потърпевшия, наблюдаващи протичащото се и молещи се момчето да се върне вкъщи.
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




