Майрън Боаду вкара късен гол и лидерът във френското първенство

...

Монако спаси точката в края след голово шоу срещу Нант

Майрън Боаду вкара късен гол и водачът във френското състезание по футбол Монако приключи наедно 3:3 против Нант в първи мач от третия кръг на Лига 1. Тимът от Княжеството не завоюва за първи път през новия сезон, само че остава отпред на класирането със седем точки.

Монако стартира доста едва против Нант и изоставаше с два гола до 14-ата минута. Точни за домакините бяха Мостафа Мохамед от дузпа и Жан-Шарл Кастелето.

Футболистите на Монако обаче не се сковаха, последователно постановиха надзор над играта и в 27-та минута Такуми Минамино понижи с третото си попадение за новия сезон. Три минути след почивката обаче Мостафа Мохамед означи второто си попадение в мача и по този начин Нант възвърне преднината си.