Майорка записа първа победа от началото на сезона в Ла

...

Майорка си тръгна с трите точки от Вайекас

Майорка записа първа победа от началото на сезона в Ла Лига. Тимът от Балеарските острови завоюва с 2:0 гостуването си на Райо Валекано и към този момент е в горната половина на таблицата с 4 точки, колкото имат и " пчеличките ". Ведат Муричи даде преднина на Майорка в 13-ата минута, а в средата на второто полувреме южнокореецът Канг-Ин Лий удвои задатъка на отбора, воден от Хавиер Агире.

За Райо това е първо проваляне. В предходните два кръга тимът от " Вайекас " направи тъждество с Барселона и победи Еспаньол, като даже не позволи гол във вратата си. Днес мадридчани имаха солидно превъзходство във връзка с притежанието на топката и насочиха повече удари от противника си, само че нито един от тях не попадна в очертанията на вратата.

Гледайте спорт на MAX с всички най-вълнуващи мачове от испанската LaLiga, онлайн, единствено в ефира на MAX Sport 4.