Майорка победи драматично Атлетик Билбао с 3:2 в домакинството си

...

Майорка надви Атлетик Билбао в голов трилър

Майорка победи трагично Атлетик Билбао с 3:2 в семейството си от 24-ия кръг на Ла Лига. Срещата бе много зрелищна.

Салва Севиля откри резултата от дузпа за Майорка в 22-ата минута, а Ведат Муриджи удвои в 30-ата минута с изстрел от воле от близко.

Атлетик обаче отговори уместно и съумя да се върне в мача единствено за две минути през втората част с голове на Раул Гарсия в 59-ата, който засече пас на Юри Берчиче и Алекс Беренгер в 61-ата минута, вкарвайки много забавен гол с тил след центриране от корнер.
 Атлетико (Мадрид) - Хетафе 4:3 в мач от Ла Лига
Шампионът сподели темперамент - Атлети надделя Хетафе в мач със седем гола

Марио Ермосо се трансформира в огромния воин за " рохибланкос "

В 88-ата минута се стигна до чудноват автогол. Удар на Кубо се удари в гредата и по-късно рикошира във вратаря Унай Симон, с цел да се оплете в мрежата.

След този мач Майорка е на15-ата позиция с 26 точки. Атлетък е на 8 място с 34 точки.