Майорка и Реал Сосиедад завършиха при резултат 1:1 в мач

...

Майорка и Реал Сосиедад не се победиха

Майорка и Реал Сосиедад приключиха при резултат 1:1 в мач от 25-ия кръг на Ла Лига.

Гостите от Сосиедад почнаха отлично срещата и поведоха още в 3-ата минута. Карлос Фернандес се разписа, а за гола асистира Давид Силва.

Домакините дадоха отговор чак през второто полувреме. Кангин Лий изравни в 50-ата минута. Десет минути по-късно пък гостите още веднъж означиха. Попадението бе дело на Робин Льо Норман, само че ВАР се намеси и го анулира. Така равенството се резервира.

В 90-ата минута Реал Сосиедад даже остана с човек по-малко, откакто Микел Мерино си изкара пряк червен картон. Равенството въпреки всичко остана. Майорка заема 10-то място в испанския шампионат, до момента в който Сосиедад е на четвъртото място с 45 пункта.